EUROMAR-PL Sp.z o.o.efekt najlepszej jakości

O firmie

Historia naszej firmy rozpoczęła się już w 2003 roku, kiedy to na terenie Zakładów Alwernia powstała firma ,,Euromar-PL”.

Siedziba naszej firmy mieści się na terenie Zakładów Chemicznych "Alwernia”. Od tej pory wykorzystujemy instalacje przystosowane do suszenia i mielenia kamienia wapiennego oraz dolomitowego. Specjalizujemy się w produkcji mączek dolomitowych, wapiennych oraz grysików wapiennych.

Z każdym dniem poszerzaliśmy swoje horyzonty i zdobywaliśmy nowe doświadczenia. Ciągle podejmowaliśmy nowe wyzwania, doskonaliliśmy jakość, rozbudowywaliśmy infrastrukturę i dążyliśmy do zapewnienia możliwie najkorzystniejszej oferty naszym partnerom handlowym. W chwili obecnej budujemy silną pozycję firmy na rynku w kontekście sukcesywnego zwiększania możliwości dostosowania się do Państwa potrzeb. Dzięki temu każdego możemy traktować indywidualnie, mamy przewagę nad innymi i osiągamy sukcesy.

Głównym kapitałem w naszej firmie są ludzie. To dzięki nim możemy się ciągle zmieniać i doskonalić. Nasi pracownicy charakteryzują się umiejętnością współpracy, kreatywnością i wysokimi kwalifikacjami. W pełni rozumieją misję naszej firmy i się z nią identyfikują. Stworzyliśmy zespół, który posiada jasną, klarowną wizję i pozwala konsekwentnie realizować strategię w oparciu o następujące cechy i wartości:

Silny, wiarygodny, doświadczony zespół to podstawa. Tylko z takim partnerem bowiem możesz nie tylko współpracować ale również i odnieść sukces. To możemy Państwu zagwarantować.